نقد و بررسی سایت آی ریتم جهت پخش آهنگ

یکی از دغدغه های بزرگی که خوانندگان و هنرمندان کشور با آن دست و پنجه نرم می کنند، پخش سراسری آثارشان در سایت های موسیقی می باشد. امروز قصد داریم تا با دلایل مناسب بهترین و مناسب ترین سایت را در جهت پخش آهنگ معرفی کنیم. آی ریتم یکی از بهترین سایت هایی می باشد که در این زمینه فعالیت می کند. حال به شرح نقاط قوت و ضعف این سایت موزیک می پردازیم:

+ نقاط قوت:

1. وقتی شما آهنگ خود را در سایت پخش می کنید، یک صفحه شخصی همراه با عکس و بیوگرافی شما به صورت حرفه ای برای همیشه ثبت می گردد.

2. ارائه متن هر آهنگ شما به صورت کامل همراه با نام بردن عوامل یا دست اندر کاران و نوازندگان آهنگ شما در سایت.

3. درج آهنگ با بالاترین کیفیت همراه با عکس کاور شما.

4. پخش آنلاین آهنگتان در سایت.

5. از همه مهم تر اینکه آی ریتم آهنگ های شما را کارشناسی شده پخش می کند و از درج آهنگ های بی کیفیت خود داری می کند. این هم به موسیقی کشور کمک می کند و هم به پیشرفت خود هنرمند.

6. ساخت یک ویدئو مخصوص برای هواداران شما تا آهنگتان را در شبکه های اجتماعی منعکس کنند.

7. آهنگ های شما تا ابد در سایت باقی می مانند و در آرشیو سایت نگهداری می شوند. 8. سئو بالای سایت باعث شده تا مطالبی که در سایت درج می شوند در صفحه اول گوگل باشند و این خود یعنی موفقیت شما.

9. بروز رسانی صفحه شخصی شما در صورتی که خودتان نیاز دارید به صورت رایگان است؛ از قبیل تغییر عکس شخصی تان و یا بیوگرافی شما و …

10. و … ده ها قدرتی که نیازی به گفتن نیست …

نقاط ضعف:

انقدر این سایت خوب و ساده و شیک است که نیازی به گفتن نقاط ضعف ان ندارم؛ چون بسیار حرفه ای و فوق العاده است.

پس از این توضیحاتی که دادم بد نیست بدانید که آی ریتم سایتی است که سرعتی بسیار بالا دارد و ظاهری شیک و امروزی نیز در بر دارد. شما می توانید با خیال راحت آهنگ های جدید خود را در سایت درج کنید.

در سایت علاوه بر دانلود آهنگ جدید، شما می توانید آهنگ های قدیمی و خاطره انگیز را نیز دریافت کنید. شاید شما هنرمندن خوش شانس این بار سایت باشید تا اهنگ تان به صورت رایگان در سایت درج شود. پس تلاش کنید تا اول در کارتان خوب باشید سپس مردم نیز شما را انتخاب می کنند.

آدرس سایت : https://ireetm.com

درباره